Producent zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej Pstrągowski

Pstrągowski - Producent zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej

Zadzwoń

+48 604 610 203

Napisz do nas

biuro@pstragowski.com

Godziny pracy

Pon. – Pt. 08:00 – 16:00

Współpracuj z Pstrągowski

Topielnik parafiny ze stali nierdzewnej

Topielnik parafiny ze stali nierdzewnej Chcemy przedstawić naszą najnowszą realizację – topielnik parafiny wykonany ze stali nierdzewnej, który znalazł swoje miejsce jako kluczowy element w linii produkcyjnej. Topielnik to doskonałe…

Strona główna » Realizacje » Topielnik parafiny ze stali nierdzewnej

Topielnik parafiny ze stali nierdzewnej

lut 28, 2024

Topielnik parafiny ze stali nierdzewnej

Chcemy przedstawić naszą najnowszą realizację – topielnik parafiny wykonany ze stali nierdzewnej, który znalazł swoje miejsce jako kluczowy element w linii produkcyjnej.

Topielnik to doskonałe urządzenie do podgrzewania i rozpuszczania substancji, a w przypadku naszego produktu, służy on do podgrzewania parafiny. Nasz topielnik został zaprojektowany z myślą o efektywności i wydajności procesu.

Główne cechy naszego topielnika:

  • Trzypłaszczowa konstrukcja: Zbiornik wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co zapewnia nie tylko trwałość, ale również higieniczność i łatwość w utrzymaniu czystości.
  • Pojemność i ogrzewanie: Przestrzeń robocza topielnika ma pojemność 800 litrów, a ogrzewana jest za pomocą 4 grzałek zamontowanych w przestrzeni płaszcza grzewczego, co zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła.
  • Mieszadło: Wyposażony w mieszadło, które skutecznie ułatwia proces topienia parafiny, zapewniając jednocześnie równomierne mieszanie.
  • Monitorowanie i sterowanie: Nasz topielnik wyposażony jest w czujniki poziomu, które stale monitorują poziom napełnienia urządzenia. W przypadku konieczności uzupełnienia parafiny, uruchamiana jest pompa. Sterowanie całym procesem odbywa się za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego, który zapewnia łatwą kontrolę nad linią produkcyjną.

Jesteśmy przekonani, że nasza realizacja spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli jesteś zainteresowany naszym topielnikiem lub masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu z nami.

Pstragowski - Producent urządzeń i zbiorników ze stali nierdzewnej

Pstrągowski - Producent zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej

Poszukują Państwo urządzenia, bądź odpowiedniego typu zbiornika ze stali nierdzewnej? Skontaktuj się z nami bezpośrednio. Nasi specjaliści doradzą w wyborze odpowiedniego urządzenia ze stali nierdzewnej czy też zaproponują właściwy typ zbiornika dla Twojego przedsiębiorstwa.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie