Producent zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej Pstrągowski

Pstrągowski - Producent zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej

Zadzwoń

+48 604 610 203

Napisz do nas

biuro@pstragowski.com

Godziny pracy

Pon. – Pt. 08:00 – 16:00

Współpracuj z Pstrągowski

Komora rozprężna ze stali nierdzewnej

W związku z zwiększeniem wydajności linii technologicznej naszego klienta, zrealizowaliśmy zadanie wymiany komory rozprężnej o większej wydajności niż obecna. Zadanie polegało na demontażu starej komory, wykonaniu nowego urządzenia, i montażu…

Strona główna » Realizacje » Komora rozprężna ze stali nierdzewnej

Komora rozprężna ze stali nierdzewnej

kwi 21, 2022

W związku z zwiększeniem wydajności linii technologicznej naszego klienta, zrealizowaliśmy zadanie wymiany komory rozprężnej o większej wydajności niż obecna. Zadanie polegało na demontażu starej komory, wykonaniu nowego urządzenia, i montażu na miejscu nowej komory.

Zbudowane przez nas urządzanie ze stali nierdzewnej ma za zadanie odseparować stałe części w spalinach od lotnych. Sadze i popioły obierane są do dalszej części procesu.

Całe urządzenie zbudowane jest ze stali nierdzewnej żaroodpornej AISI 309. Posadowione jest na konstrukcji ze stali czarnej. Komora rozprężna połączona jest złączem obrotowym z piecem nowoczesnej linii naszego klienta.

Zaufanie, którym dążą nas klienci sprawia ze większość realizacji wykonujemy kompleksowo – od pomiarów i projektu po produkcję i uruchomienie. Lubimy wyzwania, a takie nietypowe realizacje są tego dowodem. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z naszej realizacji.

Pstragowski - Producent urządzeń i zbiorników ze stali nierdzewnej

Pstrągowski - Producent zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej

Poszukują Państwo urządzenia, bądź odpowiedniego typu zbiornika ze stali nierdzewnej? Skontaktuj się z nami bezpośrednio. Nasi specjaliści doradzą w wyborze odpowiedniego urządzenia ze stali nierdzewnej czy też zaproponują właściwy typ zbiornika dla Twojego przedsiębiorstwa.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie