Producent zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej Pstrągowski

Pstrągowski - Producent zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej

Zadzwoń

+48 604 610 203

Napisz do nas

biuro@pstragowski.com

Godziny pracy

Pon. – Pt. 08:00 – 16:00

Współpracuj z Pstrągowski

Przenośnik do peletu

Na zlecenie naszego stałego klienta wykonaliśmy przenośnik pionowy do pelletu. Głównym założeniem projektowym było organicznie gabarytów urządzenia. Przenośnik do peletu ma budowę typu Z. Wraz ze stacją rozładuknku Bigbag i…

Strona główna » Realizacje » Przenośnik do peletu

Przenośnik do peletu

sie 19, 2022

Na zlecenie naszego stałego klienta wykonaliśmy przenośnik pionowy do pelletu. Głównym założeniem projektowym było organicznie gabarytów urządzenia. Przenośnik do peletu ma budowę typu Z. Wraz ze stacją rozładuknku Bigbag i naważarką stanowi połączony automatycznie układ do pakowania pelletu.

Wykonany przez nas przenośnik do peletu sterowany jest sygnałem z naważarki – możemy tez wykonać samodzielne urządzenie do rozładunku produktu z Bigbaga.

Firma Pstrągowski dysponuje bogatym doświadczeniem w budowie urządzeń transportowych. Profesjonalne podejście inżynierskie, solidne wykonanie i sprawne uruchomienia maszyn na miejscu to nasze standardy, którymi kierujemy się podczas realizacji zleceń dla Państwa.

W naszej ofercie znajdziecie trasportery w wykonaniu ze stali nierdzewnej i czarnej, w różnych konfiguracjach taśmy oraz sterowania.

Przenośnik do peletu

Jeśli są Państwo zainteresowani takimi urządzeniami, zapraszamy do kontaktu. Poniżej prezentujemy krótki materiał filmowy zrealizowanego przez nas urządzenia.

Przenośnik do peletu
Pstragowski - Producent urządzeń i zbiorników ze stali nierdzewnej

Pstrągowski - Producent zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnej

Poszukują Państwo urządzenia, bądź odpowiedniego typu zbiornika ze stali nierdzewnej? Skontaktuj się z nami bezpośrednio. Nasi specjaliści doradzą w wyborze odpowiedniego urządzenia ze stali nierdzewnej czy też zaproponują właściwy typ zbiornika dla Twojego przedsiębiorstwa.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Generic selectors
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytule
Szukaj w treści
Post Type Selectors

Kategorie